Imotilux (2.0.1) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...

en: About
kn: ಕುರಿತು
