Imotilux (2.0.1) - en to nl translation catalogue (58 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Remove
nl: Verwijderen

en: On
nl: Aan

en: Edit
nl: Bewerken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
nl: Pagina's op een bepaald niveau worden eerst naar gewicht en dan naar titel gerangschikt.

en: Depth
nl: Diepte

en: Settings
nl: Instellingen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Outline
nl: Structuur

en: View
nl: Weergeven

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Parent item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Add child page
nl: Een onderliggende pagina toevoegen

en: Printer-friendly version
nl: Printvriendelijke versie

en: Content type for child pages
nl: Inhoudstype voor onderliggende pagina's

en: Remove from outline
nl: Uit structuur verwijderen

en: Unknown export format.
nl: Onbekend exportformaat.

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Mode
nl: Modus

en: Up
nl: Omhoog

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Menus
nl: Menu's

en: Print
nl: Afdrukken

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Collaboration
nl: Samenwerking

en: Title changed from %original to %current.
nl: Titel gewijzigd van %original in %current.

en: No changes were made
nl: Er zijn geen wijzigingen aangebracht.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
nl: %title kan door middel van het tabblad Structuur aan de hiërarchie worden toegevoegd.

en: Show block on all pages
nl: Blok op alle pagina's weergeven

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht %outline-perm kunnen alle inhoudstypen toevoegen.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Edit order and titles
nl: Volgorde en titels bewerken

en: Block display mode
nl: Blokweergavemodus

en: Content type for the <em>Add child page</em> link
nl: Inhoudstype voor de link <em>Sub-pagina toevoegen</em>

en: Page has Children
nl: Pagina heeft onderliggende pagina's

en: Has Children
nl: Heeft onderliggende

en: 1st parent
nl: 1e bovenliggende

en: 2nd parent
nl: 2e bovenliggende

en: 3rd parent
nl: 3e bovenliggende

en: 4th parent
nl: 4e bovenliggende

en: 5th parent
nl: 5e bovenliggende

en: 6th parent
nl: 6e bovenliggende

en: 7th parent
nl: 7e bovenliggende

en: 8th parent
nl: 8e bovenliggende

en: 9th parent
nl: 9e bovenliggende
