Imotilux (2.0.1) - en to oc translation catalogue (45 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Remove
oc: Levar

en: On
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
oc: Las paginas d'un meteis nivèl son d'en primièr classadas per pes puèi dins l’òrdre alfabetic dels títols.

en: Depth
oc: Prigondor

en: Settings
oc: Paramètres

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Outline
oc: Estructura

en: View
oc: Veire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Parent item
oc: Element parent

en: Add child page
oc: Apondre una pagina enfant

en: Printer-friendly version
oc: Version imprimibla

en: Content type for child pages
oc: Tipe de contengut per las paginas filhas

en: Remove from outline
oc: Levar de l'estructura

en: Unknown export format.
oc: Format d'expòrt desconegut.

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Mode
oc: Mòde

en: Up
oc: Naut

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Menus
oc: Menús

en: Print
oc: Impression

en: About
oc: A prepaus

en: Nid
oc: Nis

en: Uses
oc: Usatges

en: Collaboration
oc: Collaboracion

en: Title changed from %original to %current.
oc: Títol canviat de %original a %current.

en: No changes were made
oc: No es realizaren canvis

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
oc: %title pòt èsser apondut un autre còp a la ierarquia usant l'onglet Esquèma.

en: Show block on all pages
oc: Veire lo blòt sus totas las paginas

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
oc: Los utilizaires amb los dreits %outline-perm pòdon apondre totes los tipes de contengut.

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
