Imotilux (2.0.1) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Parent item
or: ମୂଳ ସାମଗ୍ରୀ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Mode
or: ଧାରା

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ
