Imotilux (2.0.1) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Outline
pa: ਆਉਟ-ਲਾਈਨ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
