Imotilux (2.0.1) - en to pl translation catalogue (60 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Remove
pl: Usuń

en: On
pl: Włączony

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
pl: Strony są porządkowane najpierw ze względu na wagę, a potem tytuł.

en: Depth
pl: Głębokość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Outline
pl: Książka

en: View
pl: Widok

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Parent item
pl: Element nadrzędny

en: Add child page
pl: Dodaj podstronę

en: Printer-friendly version
pl: Wersja do wydruku

en: Content type for child pages
pl: Rodzaj zawartości dla wpisów dodawanych jako strony podrzędne

en: Remove from outline
pl: Wyrwij z książki

en: Unknown export format.
pl: Nieznany format eksportu.

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Mode
pl: Tryb

en: Up
pl: W górę

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Menus
pl: Menu

en: Print
pl: Drukuj

en: About
pl: O stronie

en: Nid
pl: ID węzła

en: Uses
pl: Używa

en: Collaboration
pl: Współpraca

en: Title changed from %original to %current.
pl: Zmieniono tytuł z %original na %current.

en: No changes were made
pl: Nie wprowadzono żadnych zmian.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
pl: Strona %title może zostać ponownie umieszczona w książce za pomocą karty "Struktura książki".

en: Show block on all pages
pl: Wyświetlaj blok na wszystkich stronach

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
pl: Użytkownicy posiadający uprawnienie %outline-perm mogą dodać do książki treść dowolnego typu.

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Edit order and titles
pl: Edycja kolejności i tytułów

en: Block display mode
pl: Tryb wyświetlania bloku

en: Content type for the <em>Add child page</em> link
pl: Rodzaj zawartości dla odnośnika <em>Dodaj stronę podrzędną</em>

en: Page has Children
pl: Strona ma podrzędne strony

en: Has Children
pl: Posiada elementy potomne

en: 1st parent
pl: Pierwsza strona nadrzędna

en: 2nd parent
pl: Druga strona nadrzędna

en: 3rd parent
pl: Trzecia strona nadrzędna

en: 4th parent
pl: Czwarta strona nadrzędna

en: 5th parent
pl: Piąta strona nadrzędna

en: 6th parent
pl: Szósta strona nadrzędna

en: 7th parent
pl: Siódma strona nadrzędna

en: 8th parent
pl: Ósma strona nadrzędna

en: 9th parent
pl: Dziewiąta strona nadrzędna
