Imotilux (2.0.1) - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
sl: Strani na določenem nivoju so razvrščene najprej po teži neto po naslovu.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Outline
sl: Struktura

en: View
sl: Prikaži

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Parent item
sl: Starševski element

en: Add child page
sl: Dodaj podstran

en: Printer-friendly version
sl: Tiskalniku prijazna oblika

en: Content type for child pages
sl: Tip vsebine za podstran

en: Remove from outline
sl: Odstrani iz strukture

en: Unknown export format.
sl: Neznana izhodna oblika.

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Mode
sl: Način

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Menus
sl: Meniji

en: Print
sl: Natisni

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja

en: Collaboration
sl: Sodelovanje

en: Title changed from %original to %current.
sl: Naslov je bil spremenjen iz %original na %current.

en: Show block on all pages
sl: Prikaži blok na vseh straneh
