Imotilux (2.0.1) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Remove
sv: Ta bort

en: On
sv: På

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
sv: Sidor på en given nivå ordnas i första hand efter vikt och sedan efter titel.

en: Depth
sv: Djup

en: Settings
sv: Inställningar

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Outline
sv: Disposition

en: View
sv: Visa

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Parent item
sv: Ovanliggande val

en: Add child page
sv: Lägg till underliggande sida

en: Printer-friendly version
sv: Utskriftsvänlig version

en: Content type for child pages
sv: Innehållstyp för underliggande sidor

en: Remove from outline
sv: Radera från bokdispositionen

en: Unknown export format.
sv: Okänt exporteringsformat.

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Custom
sv: Anpassad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Mode
sv: Läge

en: Up
sv: Upp

en: Navigation
sv: Navigering

en: Menus
sv: Menyer

en: Print
sv: Utskrift

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Collaboration
sv: Samarbete

en: Title changed from %original to %current.
sv: Titeln ändrades från %original till %current.

en: No changes were made
sv: Inga ändringar gjordes

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
sv: %title kan läggas till hierarkin igen med Dispositionsfliken.

en: Show block on all pages
sv: Visa block på alla sidor

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
sv: Användare med behörigheten %outline-perm kan lägga till alla innehållstyper.

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Edit order and titles
sv: Redigera ordning och titlar
