Imotilux (2.0.2) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Parent
fi: Isäntä

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
fi: Kunkin tason sivut järjestetään ensimmäiseksi painon ja  sen jälkeen otsikon perusteella.

en: Depth
fi: Syvyys

en: Settings
fi: Asetukset

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Outline
fi: Hierarkia

en: View
fi: Näytä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Parent item
fi: Yläkohta

en: Add child page
fi: Lisää alasivu

en: Printer-friendly version
fi: Tulostettava sivu

en: Content type for child pages
fi: Alasivujen sisältötyyppi

en: Remove from outline
fi: Poista kirjasta

en: Unknown export format.
fi: Tuntematon vientimuoto.

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Custom
fi: Oma

en: Mode
fi: Tila

en: Up
fi: Ylös

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Menus
fi: Valikot

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Collaboration
fi: Kollaboraatio

en: Title changed from %original to %current.
fi: Otsikko vaihdettiin muodosta %original muotoon %current.

en: No changes were made
fi: Muutoksia ei tehty

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
fi: Voit lisätä sivun %title takaisin kirjan hierarkiaan Hierarkia-välilehdeltä.

en: Show block on all pages
fi: Näytä lohko kaikilla sivuilla

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
fi: Käyttäjät joilla on %outline-perm käyttöoikeudet voivat lisätä kaikentyyppistä sisältöä.

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Edit order and titles
fi: Muokkaa järjestystä ja otsikoita
