Imotilux (2.0.2) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Parent
he: אב

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
he: עמודים ברמה נתונה מסודרים ראשית לפי משקלם, ואז לפי כותרת.

en: Depth
he: עומק

en: Settings
he: הגדרות

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Outline
he: מתאר

en: View
he: צפיה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Parent item
he: שורת אב

en: Add child page
he: הוספת עמוד בן

en: Printer-friendly version
he: גירסה להדפסה

en: Content type for child pages
he: סוג תוכן לדפים בנים

en: Remove from outline
he: הסרה ממתאר

en: Unknown export format.
he: פורמט יצוא לא מוכר

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Custom
he: מותאם

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Up
he: עולה

en: Navigation
he: ניווט

en: Menus
he: תפריטים

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Collaboration
he: שיתוף פעולה

en: Title changed from %original to %current.
he: כותרת שונתה מ-%original ל-%current.

en: No changes were made
he: לא נעשו שינויים

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
he: ניתן להוסיף שוב את %title להיררכיה בעזרת לשונית המתאר.

en: Show block on all pages
he: הצגת הבלוק בכל הדפים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Edit order and titles
he: עריכת סדר וכותרות
