Imotilux (2.0.2) - en to jv translation catalogue (38 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
jv: Kācā sing nduwéni tingkatan diurutaké miturut bobot banjur miturut judhul.

en: Depth
jv: Jerone

en: Settings
jv: Sétingan

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: View
jv: Tampilan

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: Add child page
jv: Tambah kācā anakan

en: Printer-friendly version
jv: Versi cetakan suméh

en: Content type for child pages
jv: Tipe kontèn kanggo kācā anakan

en: Remove from outline
jv: Buang sākā outline

en: Unknown export format.
jv: Format ékspor sing ora dikenal.

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Up
jv: Munggah

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Menus
jv: Menu

en: About
jv: Ngenani

en: Collaboration
jv: Kolaborasi

en: Title changed from %original to %current.
jv: Judhul diowahi sākā %original marang %current.

en: No changes were made
jv: Ora ānā owahan sing digawé

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
jv: %title bisa ditambahnā marang urutan manèh nganggo tab Cengkorongan.

en: Show block on all pages
jv: Tudhuhna blok nang kabèh kācā

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
jv: Panganggo sing duwé kawenangan %outline-perm bisa nambahi sembarang tipe konten.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
