Imotilux (2.0.2) - en to ku translation catalogue (35 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
ku: پەڕەکان لە ئاستێکی دیاریکراودا بەپێی سەنگ ئنجا ناونیشان ڕیزدەکرێن.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Outline
ku: چوارچێوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Parent item
ku: بڕگه‌ی باوان

en: Remove from outline
ku: سڕینەوە لە چوارچێوە

en: Unknown export format.
ku: فۆرماتێکی هەناردنی نەناسراو.

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Mode
ku: جۆر

en: Up
ku: سەرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Collaboration
ku: ئالیکاری

en: Title changed from %original to %current.
ku: ناونیشان لە %original گۆڕا بۆ %current.

en: No changes were made
ku: هیچ گۆڕانکارییه‌ک نه‌کراوه‌

en: Show block on all pages
ku: بلۆک لە هەموو پەڕەکان پیشان بدە.

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
