Imotilux (2.0.2) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: View
mn: Харах

en: Parent item
mn: Дээд төвшний зүйл

en: Add child page
mn: Дагалдах хуудас нэмэх

en: Printer-friendly version
mn: Хэвлэх хувилбар

en: Remove from outline
mn: Ерөнхий схемээс устгах

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Mode
mn: Горим

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Menus
mn: Цэснүүд
