Imotilux (2.0.2) - en to th translation catalogue (36 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
th: หน้าในแต่ละระดับจะถูกจัดลำดับโดยความสำคัญ และชื่อ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Outline
th: ภาพรวม

en: View
th: ดู

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Parent item
th: เมนูหลักของเมนูย่อยนี้

en: Add child page
th: เพิ่มหน้าลูก

en: Printer-friendly version
th: แบบง่ายต่อการพิมพ์

en: Content type for child pages
th: ชนิดเนื้อหาสำหรับหน้าลูก

en: Remove from outline
th: ลบออกจากหนังสือ

en: Unknown export format.
th: ไม่รู้จักรูปแบบนำออก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Up
th: ขึ้น

en: Navigation
th: นำทาง

en: Menus
th: เมนู

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Collaboration
th: ความร่วมมือ

en: Title changed from %original to %current.
th: เปลี่ยนชื่อจาก %original เป็น %current

en: No changes were made
th: ไม่มีการเปลี่ยนแปลง

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
th: เพิ่ม %title เข้าสู่ลำดับในหนังสือได้ โดยใช้แถบภาพรวม

en: Show block on all pages
th: แสดงบล็อคทุกหน้า

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
th: ผู้ใช้ที่มีสิทธิ %outline-perm สามารถเพิ่มเนื้อหาได้ทุกชนิด

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
