Imotilux (2.0.2) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Mode
ug: مودېل

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
