Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Block
bn: ব্লক

en: Width
bn: প্রস্থ

en: General
bn: সাধারণ

en: Table
bn: টেবিল

en: Color
bn: রং

en: Default language
bn: ডিফল্ট ভাষা
