Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: None
eo: Neniu

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: Text
eo: Teksto

en: Block
eo: Bloko

en: Table
eo: Tabelo

en: Color
eo: Koloro

en: Position
eo: Loko

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
