Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Top
ne: माथि

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Text
ne: अक्षर

en: Block
ne: ब्लक

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Table
ne: तालिका

en: Color
ne: रंग

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Font color
ne: फन्ट रङ

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
