Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: None
os: Нæйы

en: Center
os: Центр

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Settings
os: Амонæнтæ
