Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: None
sl: Brez

en: Parent
sl: starš

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Top
sl: Na vrhu

en: Display
sl: Prikaz

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Block
sl: Blok

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: General
sl: Splošno

en: Table
sl: Tabela

en: Color
sl: Barva

en: Position
sl: Položaj

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Hidden
sl: Skrito

en: Expand
sl: Razširi
