Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Parent
sq: Prindi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Block
sq: Bllokuar

en: Table
sq: Tabela

en: Color
sq: Ngjyra

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: Expand
sq: Shpalos
