Important Information Block (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Container
is: Gámur

en: Parent
is: Foreldri

en: Settings
is: Stillingar

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál
