Important Information Block (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Container
it: Contenitore

en: Parent
it: Genitore

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default language
it: Lingua predefinita

en: Expand
it: Espandi

en: Collapse
it: Raggruppa
