Important Information Block (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Expand
bo: རྒྱ་སྐྱེད

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ
