Important Information Block (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Parent
el: Γονέας

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Expand
el: Επέκταση

en: Collapse
el: Σύμπτυξη
