Important Information Block (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Container
es: Contenedor

en: Parent
es: Padre

en: Settings
es: Configuración

en: Default language
es: Idioma predeterminado

en: Expand
es: Desplegar

en: Behavior
es: Comportamiento

en: Collapse
es: Plegar
