Important Information Block (8.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Expand
oc: Desplegar

en: Collapse
oc: Collapsa

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
