Important Information Block (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Container
ru: Контейнер

en: Parent
ru: Родитель

en: Settings
ru: Настройки

en: Default language
ru: Язык по умолчанию

en: Full size
ru: Полный размер

en: Expand
ru: Развернуть

en: Behavior
ru: Поведение

en: Collapse
ru: Свернуть

en: Vertical Offset
ru: Вертикальное смещение

en: Modal Title
ru: Заголовок модального окна
