Important Information Block (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Container
az: Konteyner

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default language
az: Defolt dil
