Important Information Block (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Container
cs: Kontejner

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Expand
cs: Rozbalit

en: Collapse
cs: Sbalit
