Important Information Block (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Expand
eu: Zabaldu

en: Collapse
eu: Tolestu
