Important Information Block (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Container
fi: Säiliö

en: Parent
fi: Isäntä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Expand
fi: Laajenna

en: Collapse
fi: Pienennä
