Important Information Block (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Parent
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: Expand
km: ពង្រីក

en: Collapse
km: វេញ
