Important Information Block (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Expand
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Behavior
kn: <b>ವರ್ತನೆ</b>

en: Collapse
kn: ಕುಸಿಯು/ಕುಗ್ಗಿಸು
