Important Information Block (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Container
pt: Recipiente

en: Parent
pt: Pai

en: Settings
pt: Definições

en: Default language
pt: Idioma predefinido

en: Expand
pt: Expandir

en: Behavior
pt: Comportamento

en: Collapse
pt: Expandir
