Important Information Block (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Container
ro: Recipient

en: Parent
ro: Părinte

en: Settings
ro: Setări

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: Expand
ro: Expandare

en: Collapse
ro: Restrângeți
