Important Information Block (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Container
vi: Đồ chứa

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default language
vi: Ngôn ngữ mặc định

en: Expand
vi: Mở rộng

en: Behavior
vi: Ứng xử

en: Collapse
vi: Thu gọn

en: Vertical Offset
vi: Hiệu số dọc
