Important Information Block (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Types
eu: Motak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Created
eu: Sortua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
