Important Information Block (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: not published
my: ရေးသားဆဲ

en: About
my: အကြောင်း
