Important Information Block (8.x-1.2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
