Important Information Block (8.x-1.2) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Types
si: වර්ග

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
