Important Information Block (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Types
he: סוגים

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Continue
he: להמשיך

en: Created
he: נוצר

en: Revisions
he: גרסאות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Configuration
he: הגדרות

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: published
he: פורסם

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: not published
he: לא פורסם

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
