Impression (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Language
af: Taal

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: 1 hour
af: 1 uur

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Other
af: Ander

en: 1 month
af: 1 maand

en: Language code
af: Taalkode
