Impression (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: 1 week
am: 1 ሳምንት

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
