Impression (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Domain
ar: النطاق

en: Other
ar: آخر

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Changed
ar: تم التغير

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: UUID
ar: المعرف UUID
