Impression (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Domain
az: Domen

en: Other
az: Digər

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Language code
az: Dil kodu
