Impression (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Language
bg: Език

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Other
bg: Други

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Language code
bg: Код на език
