Impression (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: 1 week
bs: 1 sedmica
