Impression (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Domain
eu: Domeinua

en: Other
eu: Bestea

en: Created date
eu: Sortze data

en: Changed
eu: Aldatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea
