Impression (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Language
he: שפה

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: 1 day
he: יום אחד

en: Domain
he: דומיין

en: Other
he: אחר

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Changed
he: השתנה

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: 1 month
he: 1 חודש

en: URI
he: כתובת URI

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Language code
he: קוד השפה
